Cagatay Ulusoy bën ndryshime radikale tek vetja! Shikoni transformimin e tij…

Posted 2019/08/15 0

Cagatay Ulusoy është ndër aktorët që ka arritur të fitojë zemrat e publikut në një kohë shumë të shkurtër.

Ai përveçse aktor shumë i zoti, tërheq vëmendjen e mjaft femrave për shkak të fizikut dhe pamjes së tij, që duhet pranuar se i pëlqen të gjithëve.

Pas përfshirjes në Netflix dhe projekteve të përfunduara, ai pati një shkëputje nga kinematografia dhe nuk ka njoftuar për ndonjë projekt të ri.

Burimet rreth tij thonë se aktori do të përfshihej në një biznes qeramike që është edhe pasioni i tij pas aktrimit. Por mesa duket në gjithë fjalët për ndryshime, transformimi i vetëm për të cilin kemi fakte është pamja e tij të ri.

Aktori është qethur qeros dhe ka vendosur tja tregojë këtë me 4 Milionë ndjekësve të tij.