Hande Ercel thyen rekordin e ri krah aktorit Bugra Gulsoy

Posted 2019/09/23 0

Hande Erçel është aktorja që numëron një sërë serialesh të suksesshëm. ne serialet “Perla e zezë”, “Jetë” dhe së fundmi me “Halka”.

Aktorja ka njoftuar dje në rrjete sociale se do ta shohim shumë shpejt në ekran me një tjetër projekt të ri.

Këtë herë ajo do të luajë krah aktorit Bugra Gulsoy që ka luajtur më heret në serialin i shumëpëlqyer “Bija Ime” dhe lajmërimi i tyre ka kapur shifra rekord për like dhe komente vetëm brenda 1 minuti!

View this post on Instagram

Yakında.. 🌟

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on