Martohet “Hazani”, pamje nga dasma madhështore

Posted 2019/09/08 0

Aktorja e njohur turke i dha fund beqarisë, Deniz Baysal e cila u bë e njohur me rolin e “Hazanit” në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat” mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë, ajo është martuar me këngëtarin e grupit Kolpa, Barış Yurtçu.

Çifti, të cilët kanë qenë së bashku për dy vjet, kanë organizuar një ceremoni madhështore ku të pranishëm ishin familjarë dhe miqtë të tyre. Aktorja në ditën e saj më të rëndësishme, shkëlqeu në fustanin e bardhë te nusërisë, teksa flokët i kishte të lëshuar.

Martohet “Hazani”, pamje nga dasma madhështore

Martohet “Hazani”, pamje nga dasma madhështore

Martohet “Hazani”, pamje nga dasma madhështore

Martohet “Hazani”, pamje nga dasma madhështore