Loading...
Pëlqejeni në Facebook > Nusja nga Stambolli < për Episodat e Reja!
Raporto
Opsioni 1
Loading...

Nusja nga Stambolli

Seriali Nusja nga Stambolli – Faruk është pronar i një kompanie autobusi dhe udhëheqësi i një familjeje të fuqishme në Bursa, e cila është një metro-pol në Turqi. Faruk takohet me një vajzë violiniste dhe bie në dashuri me të. Por nëna mbizotëruese e Farukit nuk është e kënaqur me marrëdhënien e djalit të saj.

Kjo, është Istanbullu Gelin.

Kohëzgjatja: 50 min

Cilsia: HD

Viti: ,

IMDb: 7.0

Statusi: Përfunduar